K 1018/1/D
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
257,07 zł brutto
Wysyłka: 24-48h!
| Szerokość | 24 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 81 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | Max 60 W |
| Klasa szczelności | IP43 |
| Źródło światła | Żarówka E27 (brak w komplecie) |
| Barwa światła | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | nie dotyczy |
| Głębokość | 24 cm |
| Materiał korpusu | Aluminium |
| Materiał klosza | Szkło piaskowane |
| Certyfikat | CE |
Lampa wisząca Retro Classic to stylowa oprawa oświetleniowa wykonana z aluminium oraz szkła piaskowanego. Oprawa posiada klasyczne wzornictwo, które odnajdzie się w wielu aranżacjach. Produkt sprawdzi się jako oświetlenie balkonu, tarasu lub werandy. Lampa sufitowa stanowi uzupełnienie wyposażenia wielu miejsc ze względu na swój dekoracyjny styl.
W ofercie sklepu można znaleźć również kinkiety oraz słupki ogrodowe z tej samej serii. Zobacz i skomponuj własną aranżację przestrzeni!