Żarówki LED

Nowoczesne żarówki ledowe oparte na technologii diod elektroluminescencyjnych to obecnie najbardziej funkcjonalne źródła sztucznego światła. Ekonomiczne żarówki energooszczędne LED skutecznie obniżają rachunki za prąd, charakteryzują się dużą wydajnością i trwałością. Przy tym żarówka LED mniej się nagrzewa niż tradycyjne źródła światła i nie je...

Nowoczesne żarówki ledowe oparte na technologii diod elektroluminescencyjnych to obecnie najbardziej funkcjonalne źródła sztucznego światła. Ekonomiczne żarówki energooszczędne LED skutecznie obniżają rachunki za prąd, charakteryzują się dużą wydajnością i trwałością. Przy tym żarówka LED mniej się nagrzewa niż tradycyjne źródła światła i nie jest szkodliwa dla oczu, ponieważ nie emituje promieniowania UV. W naszej ofercie znajduje się niezwykle bogaty wybór obejmujący żarówki LED o różnej mocy i barwie światła.

Oferujemy żarówki LED na grubym (E27) oraz małym (E14) gwincie, a także źródła światła LED z trzonkiem GU10, G9, G4 itd. Na szczególną uwagę zasługuje jednak niezwykle ciekawy asortyment ledowych żarówek ozdobnych, które zaskakują swoim kształtem i barwą, a przy tym zachowują wszystkie zalety związane z trwałością i ekonomicznością oświetlenia LED.

Wszystkie oferowane przez nas żarówki są zgodne z normami UE i objęte gwarancją. Zapraszamy do wygodnego i szybkiego zakupu żarówek LED przez Internet!

Więcej

Żarówki LED

Nowe produkty

Promocje

Żarówki LED Jest 156 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 12 z 156 elementów

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

37,80 zł

Wysyłka natychmiastowa - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowymlub złożenia zamówienia za pobraniem.

43,90 zł

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

16,90 zł

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

19,90 zł

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

38,90 zł

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych

33,00 zł

Wysyłka natychmiastowa - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

28,66 zł
Pokazuje 1 - 12 z 156 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎