Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą artykułów oświetleniowych. W asortymencie znajdują się produkty Sklep z oświetleniem LED Kraków Stare Podgórze ul. Józefińska 11naszego autorstwa, jak i wybranych producentów polskich oraz zagranicznych. Szczególny nacisk kładziemy na to, aby sprzedawany towar był wysokiej jakości oraz trwałości. Każdy produkt jest przez nas testowany. W naszej pracy zwracamy uwagę na precyzję wykonania.

Zależy nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Dlatego dbamy o wysoką jakość obsługi, staramy się w jak najkrótszym czasie odpowiadać na pytania klientów, przestrzegamy Praw Konsumenta, prowadzimy jasną i zrozumiałą procedurę składania oraz rozpatrywania reklamacji. Potwierdzeniem jest otrzymany Certyfikat Sklepu Prokonsumenckiego oraz opinie dotychczasowych klientów.

Nie boimy się wyzwań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.
Służymy fachową pomocą we wszystkich sprawach związanych z naszą ofertą.

Nasza firma LEDart na bieżąco podąża za trendami i nowościami pojawiającymi się w branży oświetlenia. Do oferty wprowadzamy wyselekcjonowane, nowoczesne i energooszczędne produkty oświetleniowe.

Na terenie Krakowa i okolic wykonujemy usługi montażu oraz wymiany oświetlenia w mieszkaniach, domach, a także lokalach użytkowych. Gwarantujemy solidne wykonanie usługi oraz pomoc w doborze oświetlenia. Wyróżniają nas przystępne ceny oraz dogodne terminy. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi elektryczne.

Wycenę usług montażowych wykonujemy bezpłatnie w miejscu i terminie umówionym przez klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 730200014 oraz mailowego biuro@ledart.net.pl, bądź bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym.


DANE FIRMY:
LEDart Anna Kołomyjska
ul. Józefińska 11
30-529 Kraków
NIP: 9442141392

ADRES SKLEPU STACJONARNEGO:
LEDart
ul. Józefińska 11
30-529 Kraków
(Stare Podgórze)
tel. 730200014