O firmie - LEDart

O firmie

sterowanie-swiatlem-sklep-z-oswietleniem-krakow-lampy-krakow-ledart-krakow

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą artykułów oświetleniowych. W asortymencie znajdują się produkty naszego autorstwa, jak i wybranych producentów polskich oraz zagranicznych.

Szczególny nacisk kładziemy na to, aby sprzedawany towar był wysokiej jakości oraz trwałości. Każdy produkt jest przez nas testowany. W naszej pracy zwracamy uwagę na precyzję wykonania.

Zależy nam na tym, żeby klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Dlatego dbamy o wysoką jakość obsługi, staramy się w jak najkrótszym czasie odpowiadać na pytania klientów, przestrzegamy Praw Konsumenta, prowadzimy jasną i zrozumiałą procedurę składania oraz rozpatrywania reklamacji. Potwierdzeniem są pozytywne opinie dotychczasowych klientów.

Nie boimy się wyzwań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Służymy fachową pomocą we wszystkich sprawach związanych z naszą ofertą.

Sklep z oświetleniem LED Kraków Stare Podgórze ul. Józefińska 11

Nasza firma LEDart na bieżąco podąża za trendami i nowościami pojawiającymi się w branży oświetlenia. Do oferty wprowadzamy wyselekcjonowane, nowoczesne i energooszczędne produkty oświetleniowe.

Na terenie Krakowa i okolic wykonujemy usługi montażu oraz wymiany oświetlenia w mieszkaniach, domach, a także lokalach użytkowych. Gwarantujemy solidne wykonanie usługi oraz pomoc w doborze oświetlenia. Wyróżniają nas przystępne ceny oraz dogodne terminy. Zapewniamy gwarancję na nasze usługi elektryczne.

Wycenę usług montażowych wykonujemy bezpłatnie w miejscu i terminie umówionym przez klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 730200014 oraz mailowego biuro@ledart.net.pl, bądź bezpośrednio w naszym sklepie stacjonarnym.


DANE FIRMY:
LEDart Anna Kołomyjska
ul. Józefińska 11
30-529 Kraków
NIP: 9442141392

ADRES SALONU:
LEDart
ul. Józefińska 11
30-529 Kraków
(Stare Podgórze)
tel. 730200014

 

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎