Betonowe, cementowe i gipsowe oprawy halogenowe - Dekoracyjne Oprawy - LEDart

Oprawy halogenowe ozdobne

Dekoracyjne oprawy halogenowe wykonane z betonu, cementu oraz gipsu to elementy oświetlenia sufitowego, które mogą stać się kluczowym elementem aranżacji wnętrz minimalistycznych. Betonowe, gipsowe oraz cementowe oprawy sufitowe świetnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, retro oraz loftach. Wysoka jakość i wyjątkowy wygląd...

Dekoracyjne oprawy halogenowe wykonane z betonu, cementu oraz gipsu to elementy oświetlenia sufitowego, które mogą stać się kluczowym elementem aranżacji wnętrz minimalistycznych. Betonowe, gipsowe oraz cementowe oprawy sufitowe świetnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych, industrialnych, retro oraz loftach. Wysoka jakość i wyjątkowy wygląd to atuty tych produktów. Gwarantujemy, że produkty będą ozdobą pomieszczeń przez długie lata.

Beton już na stałe wpisał się do aranżacji wnętrz, jak i przestrzeni zewnętrznej. W aktualnych trendach znaleźć możemy betonowe oraz cementowe meble, donice, dekoracje, jak i lampy z betonu, bądź z cementu. W naszej ofercie znajdują się oczka halogenowy z betonu i cementu. Oprawki betonowe oraz cementowe odpowiednie są pod żarówki GU10 oraz MR16, dostosowane do instalacji elektrycznej 230V lub 12V. Po wyborze odpowiedniej oprawy, żarówki LED oraz gniazdka przyłączeniowego całość gotowa jest do montażu.

Gipsowe oprawy podtynkowe to produkty oświetleniowe, które wyjątkowo dobrze możemy dobrać do wystroju oraz kolorystyki wnętrza. Największą zaletą oczek wykonanych z gipsu jest to, że oprawkę bez problemu można pomalować farbą ścienną. Dzięki takiemu działaniu kolor halogenu będzie dokładnie taki, jak kolor sufitu. Koniec z różnicą w odcieniach i żmudnym wybieraniem opraw białych, których biel nie będzie odcinać się odbieli sufitu.

Więcej

Oprawy halogenowe ozdobne

Oprawy halogenowe ozdobne Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎