Taśma 6x12 cięta co 2,5 cmNeon LED Flex 12V Kolory - Oświetlenie LED - LEDart
12V PCV 6x12 2,5 cm Neon LED Flex

LED Neon Flex w systemie niskonapięciowym – 12V to ultranowoczesne rozwiązanie oświetleniowe. Posiada on szerokie zastosowanie - z jego pomocą możemy wykonać podświetlenie umiejscowione praktycznie w każdym miejscu. Węże świetnie nadają się do podświetlania schodów i alejek ogrodowych, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się również w salonie, ogr...

LED Neon Flex w systemie niskonapięciowym – 12V to ultranowoczesne rozwiązanie oświetleniowe. Posiada on szerokie zastosowanie - z jego pomocą możemy wykonać podświetlenie umiejscowione praktycznie w każdym miejscu. Węże świetnie nadają się do podświetlania schodów i alejek ogrodowych, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się również w salonie, ogrodzie, tarasie, barierze a także w lokalach użytkowych, m.in. w restauracjach, fitness clubach, sklepach, itp. Nowoczesny wąż ledowy może również służyć jako oświetlenie świąteczne. Z powodzeniem stosowany może być również na domowej elewacji lub ogrodzeniu, przy oczkach wodnych lub basenach. Możliwość zastosowania tego oświetlenia niemal w każdym miejscu wynika z łatwości montażu i niezwykle dużych możliwości adaptacyjnych.

Dostępny w tej kategorii Neon LED Flex w wersji 12V posiada wymiar 6x12 [mm] (szerokość: 6 mm, wysokość: 12 mm), sekcję cięcia co 2,5 cm, dzięki czemu możemy niemalże swobodnie dostosować przewód świetlny do naszego projektu.

Neon LED Flex 12V posiada barwioną przesłonę, co sprawie, że napis neonowy lub projekt również dobrze wygląda przy wyłączonym oświetleniu. Niedrogi, a zarazem dobrej jakości taśma LED neonowa występuje w następujących kolorach: biały ciepły, zimny i neutralny, czerwony, niebieski, zielony, żółty, różowy, fioletowy, błękitny, cytrynowy oraz pomarańczowy.

Taśma LED PCV 6x12 12V cięte co 2,5 cm należy zlutować z przewodami. Lutowanie można wykonać we własnym zakresie lub zlecić to nam (link).

Poniżej znajdziesz linki do akcesoriów dedykowanych do Taśmy LED PCV 12V 6x12:

Istnieje również wersja RGB neonu LED, który opiera się na systemie multikolorowym, dzięki czemu dopasujesz kolor oświetlenia, z dokładnością do ogromnej liczby odcieni, dokładnie do swoich oczekiwań.

Wybierz neon LED 12V w kolorze, który najbardziej odpowiadania, dobierz odpowiednie akcesoria i stwórz swój unikalny projekt neonowy!

Więcej

12V PCV 6x12 2,5 cm Neon LED Flex

Nowe produkty

Promocje

12V PCV 6x12 2,5 cm Neon LED Flex Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów

Klej do przewodów do Neonów LED silikonowych 12V dostępnych w naszej ofercie.

12,30 zł

Usługa dotyczy lutowania przewodów do Neonów LED silikonowych 12V dostępnych w naszej ofercie.

10,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎