Neon LED Flex - IP67 wodoszczelne LED Neon Flex – LEDart - LEDart

Neon LED Flex

Wysokiej jakości, nowoczesne węże świetlne LED to niezwykle funkcjonalne akcesoria, które umożliwiają tworzenie oryginalnych dekoracji świetlnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Szerokie zastosowanie tego typu oświetlenia wynika z łatwości jego montażu i niezwykle dużych możliwości adaptacyjnych. Za ich pomocą możemy stworzyć podś...

Wysokiej jakości, nowoczesne węże świetlne LED to niezwykle funkcjonalne akcesoria, które umożliwiają tworzenie oryginalnych dekoracji świetlnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Szerokie zastosowanie tego typu oświetlenia wynika z łatwości jego montażu i niezwykle dużych możliwości adaptacyjnych. Za ich pomocą możemy stworzyć podświetlenie umiejscowione praktycznie w każdym miejscu – również w meblach czy półkach. Świetnie nadają się do podświetlania schodów i alejek ogrodowych. Natomiast elastyczne węże świetlne LED Neon Flex to wspaniały sposób na stworzenie neonowego napisu, który zachwyci swoją barwą i intensywnością.

W naszej ofercie dostępne są węże świetlne Neon LED w kilku wariantach. Neony LED o wysokim napięciu 230V w wersji okrągłej (360°) oraz prostokątnej (wymiar: 8x16 mm). Węże świetlne Neon LED występują również w niskim napięciu 12V lub 24V. Tutaj wyróżnić możemy: neony w otulinie z PCV oraz silikonowe. W ofercie posiadamy produkty barwiony na dany kolor lub białe z taśmą LED w szerokiej gamie kolorystycznej. Taśmy neonowe LED występują w następujących kolorach: biały ciepły, biały neutralny (naturalny), biały zimny, czerwony, niebieski, zielony, różowy, pomarańczowy, żółty, fioletowy, błękitny, cytrynowy (limonkowy). Neony LED różnią się również pod kątem sekcji cięcia, która może wynieść od 1 m, aż nawet do 1 cm.

W LEDart znajdziesz szeroką ofertę oświetlenia LED - Neon LED Flex, Taśmy LED, węże świetlne do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz wszystkie akcesoria potrzebne do instalacji tego typu oświetlenia, czyli zasilacze, przetwornice oraz uchwyty montażowe i osłonki. W naszym sklepie szybko i łatwo skompletujesz wszystkie elementy instalacji.

Zapoznaj się z naszą ofertą węży świetlnych LED i stwórz wyjątkową, a przy tym energooszczędną instalację świetlną, która będzie zachwycać wspaniałymi efektami wizualnymi!

Więcej

Neon LED Flex

Neon LED Flex Jest 96 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów

Neon LED 6x12 sekcja 2,5 cm półokrągły...

Wysyłka do 24h! Neony LED 6x12 [mm]wymagają lutowania. Możesz wykonać to we własnym zakresie lub zlecić taką usługę nam (link).

42,90 zł

Okrągły Neon LED 230V 360° Fioletowy Standard

Wysyłka: 24h! Do prawidłowego działania neonu LED 230V wymagane są następujące akcesoria:Prostownik - link Zaślepka - linkOferta nie zawiera powyższych akcesoriów.

29,90 zł

Zielony Neon LED Flex 230V Taśma Okrągła...

Wysyłka do 24h! Do prawidłowego działania neonu LED 230V wymagane są następujące akcesoria dedykowane:Prostownik - link Zaślepka - linkOferta nie zawiera powyższych akcesoriów.

29,90 zł

Pomarańczowy Neon LED Flex 230V Taśma...

Wysyłka 24h Do prawidłowego działania neonu LED 230V wymagane są następujące akcesoria:Prostownik - link Zaślepka - linkOferta nie zawiera akcesoriów.

29,90 zł

Pomarańczowy Neon LED Flex 24V Taśma IP67...

Wysyłka do 24h!Do prawidłowego działania neonu LED 24V możesz zastosować akcesoria:Przyłącze zasilające - link Zaślepka końcowa - linkOferta nie zawiera akcesoriów.

29,90 zł

Neon LED 12V Pomarańczowy IP67 Taśma...

Wysyłka do 24h!Do prawidłowego działania neonu LED 12V możesz zastosować akcesoria:Przyłącze zasilające - link Zaślepka końcowa - linkOferta nie zawiera akcesoriów.

26,00 zł

Usługa Lutowania przewodów do Neon LED...

Usługa dotyczy lutowania przewodów do Neonów LED silikonowych 12V dostępnych w naszej ofercie.

12,30 zł
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎