K 1018/1/Z
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
226,32 zł brutto
| Szerokość | 18.5 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 71 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | Max 60 W |
| Klasa szczelności | IP44 |
| Źródło światła | Żarówka E27 (brak w komplecie) |
| Barwa światła | nie dotyczy |
| Strumień świetlny | nie dotyczy |
| Głębokość | 18.5 cm |
| Materiał korpusu | Odlew aluminium |
| Materiał klosza | Szkło lodowe |
| Certyfikat | CE |
Wisząca lampa ogrodowa Cadiz wykonana została z trwałego aluminium, dzięki czemu jest niezwykle solidna. Szybki wykonane zostały z ozdobnego szkła, które w ciekawy sposób rozprasza światło żarówki. Lodowe szybki sprawiają, że lampa prezentuje się niezwykle efektownie i stworzy bajeczny nastrój. Lampa ogrodowa z serii Cadiz sprawdzi się na balkonie, tarasie lub altance. Źródłem światła jest żarówka z dużym gwintem E27, co pozwala na dopasowanie barwy światła oraz mocy do indywidualnych preferencji.
W naszej ofercie dostępne są również kinkiety oraz słupki oświetleniowe z tej samej serii, dzięki którym stworzysz spójną stylistycznie aranżację przestrzeni!