7062
Nowy produkt
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
132,84 zł brutto
Wysyłka: 24-48h!
| Kolor | Chrom |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica | 8 cm |
| Klasa szczelności | IP68 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zasilanie | 12V |
| Moc | max. 50 W |
| Źródło światła | Żarówka G4 (brak w komplecie) |
| Głębokość | 10.5 cm |
| Materiał korpusu | Stal nierdzerwna |
| Materiał klosza | Szkło hartowane |
| Certyfikaty i Deklaracja Zgodności | CE |
Czas realizacji zamówienia wynosi 1 do 3 dni roboczych.
Czas realizacji zamówienia wynosi 1 do 3 dni roboczych.
Czas realizacji zamówienia wynosi 1 do 3 dni roboczych.