Akcesoria do Profili LED Lumines - Aluminiowe Listwy LED - Profile LED (18) - LEDart

Akcesoria montażowe do Profili LED - Aluminiowe Profile LED - Profile LED Lumines

Aluminiowe Profile LED znanej, polskiej marki Lumines to produkty często stosowane w budownictwie. Listwy LED służą zarówno jako elementy głównego oświetlenia LED pomieszczeń, jak i dekoracyjnych podświetleń.

Marka Lumines posiadany produkty do kompleksowego liniowego oświetlenia LED. Prócz głównych produktów, jakimi są profile LED wykonane z al...

Aluminiowe Profile LED znanej, polskiej marki Lumines to produkty często stosowane w budownictwie. Listwy LED służą zarówno jako elementy głównego oświetlenia LED pomieszczeń, jak i dekoracyjnych podświetleń.

Marka Lumines posiadany produkty do kompleksowego liniowego oświetlenia LED. Prócz głównych produktów, jakimi są profile LED wykonane z aluminiowym, w ofercie posiadamy także akcesoria dedykowane. Do montażu oświetlenia liniowego Lumines możesz dobrać produkty kompatybilne:

Klosze do profili Lumines

W ofercie posiadamy tańsze przesłony wykonane z PCV oraz trwalsze z plexi (PMMA). Klosze wykonane z PMMA nie żółknął po dłuższym czasie użytkowania, co jest ich niewątpliwą zaletą i odróżnia je od tańszych przesłon wykonany z PCV. Klosze do profili Lumines montowane są na klik lub wsuwane do listwy.

W sklepie LEDart dostępne są przesłony do aluminiowych profili w różnych wariantach: wersja Basic przeznaczona do podstawowych profili meblowych, High to klosze podwyższone, przesłony Double wykonane są z myślą o szerokich profilach architektonicznych, klosze SLIM odpowiednie są do wąskich profili typu X i wiele innych.

Każdy rodzaj kloszy Lumines występuje wariantach: mlecznym, mrożonym, transparentnym, a także czarnym.

W naszej ofercie znajdziesz przesłony o długości: 1 m, 2 m, jak również 3 m.

Zaślepki do profili Lumines

Wśród akcesoriów do profili LED znajdują się również zaślepki końcowe. W ofercie posiadamy zakończenia do każdego modelu profilu LED firmy Lumines. W naszym sklepie dobierzesz kolor, materiał oraz rodzaj zaślepki odpowiedni do właściwego profilu.

Akcesoria montażowe do profili Lumines

Aluminiowe listwy LED możesz zamontować na różne sposoby. Do najpopularniejszych możliwości montażu zalicza się: montaż za pomocą wkrętów, przy użyciu mocnej dwustronnej taśmy klejącej, ale również przy pomocy dedykowanych uchwytów montażowych Lumines.

Oferta sklepu LEDart uwzględnia również materiały potrzebne do montażu profili LED. U nas dobierzesz odpowiedni uchwyt przeznaczony do profili LED Lumines. Wybierz uchwyt do właściwego rodzaju listwy LED, jego kolor oraz materiał, z którego jest wykonany. Ponadto w sklepie online znajdziesz dwustronną taśmę piankową, która służy do przyklejenia aluminiowych profili do podłoża. W kategorii "Pozostałe akcesoria do montażu Profili LED" znajdziesz: łączniki, sprężyny, sznury antypoślizgowe, taśmy klejące.

Więcej

Akcesoria do Profili LED

Nowe produkty

Akcesoria do Profili LED Jest 207 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 205 - 207 z 207 elementów
Pokazuje 205 - 207 z 207 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎