011248
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
14,61 zł tax incl.
Czas realizacji do 5 dni roboczych.
| Length | 85 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Moc (W) | 9 |
| Guarantee | 2 lata |
| Supply voltage | 230V |
| Wattage | 9W |
| Trzonek | E27 |
| Source of light | LED |
| Light color | Warm white (3000K) |
| Lumens | 900 lm |
| Beam angle | 200° |
| Certyfikaty | CE |
| Barwa Światła (kolor) | Ciepła Biała |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kolor szkła | Mleczne |
The delivery time is 1 business days from posting the payment on the bank account.
Czas realizacji do 5 dni roboczych.