466112
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
5,00 zł tax incl.
10,90 zł tax incl.
-5,90 zł
Delivery 24h!
| Length | 83 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Moc (W) | 5 |
| Guarantee | 12 months |
| Supply voltage | 230 V |
| Source of light | SMD |
| Light color | Neutral white (4500K) |
| Lumens | 416 lm |
| Beam angle | 160° |
| Colour temperature | 4500 K |
| Barwa Światła (kolor) | Neutralna Biała |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kolor szkła | Mleczne |
| Base type | E27 |
| Dimmable | No |
| Wattage Equivalent | 40 W |
| Certificate | RoHs, CE |
The delivery time is 1 business days from posting the payment on the bank account.
Czas realizacji do 5 dni roboczych.