FUTP01
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
59,00 zł tax incl.
88,90 zł tax incl.
-29,90 zł
The delivery time is 1 business days from posting the payment on the bank account.
| Diameter | 58 mm |
| Moc (W) | 6 |
| Guarantee | 24 months |
| Supply voltage | 230 V |
| Wattage | 6 W |
| Lumens | 500 lm |
| Barwa Światła (kolor) | Ciepła Biała |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Kolor szkła | Mleczne |
| Base type | E27 |
| Length | 102 mm |
Modern LED bulb controlled wirelessly using a motion sensor. It is most suitable for outdoor use (in the garden, surrounded by a home or a company). Installation in garden luminaires.The luminaire operation mode may depend on the state of the motion detector. For example: if the detector does not detect motion, the bulbs can illuminate the pavement with 10% power, in the case when the movement of the luminaire is detected on the path will be set to 100% power.
In addition, the luminaires can communicate with each other and operate at any distance, while maintaining a maximum distance of 30 m between points.
For proper operation, a wireless motion sensor belonging to the Motion system is required.
The delivery time is 1 - 3 business days from posting the payment on the bank account.
Czas realizacji do 5 dni roboczych.