OKR03-R-CM
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
29,90 zł tax incl.
79,99 zł tax incl.
-50,09 zł
The lead time is 3 days.
| Material | Aluminium |
| Color | Black matt |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | Max 3x 50 W |
| Size | 255 x 91 x 25 mm |
| Inside diameter | 50 mm |
| Mounting hole size | 235 x 75 mm |
| Certificate | CE, EMC, ROHS |
| Base type | GU10 or MR16 |
Fixtures are adjusted in one plane.
Ceiling light aluminum triple round black matt
The lead time is 1-3 business days from recording payment to our account.
The lead time is 1-3 business days.