KW02-R2-CZ
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
15,00 zł tax incl.
55,50 zł tax incl.
-40,50 zł
The lead time is 1-3 business days.
| Material | Aluminium |
| Color | Red |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | Max 2x 50 W |
| Size | 173 x 91 x 25 mm |
| Inside diameter | 50 mm |
| Mounting hole size | 155 x 75 mm |
| Certificate | CE, EMC, ROHS |
Ceiling downlight aluminium red
The lead time is 1-3 business days from recording payment to our account.
The lead time is 1-3 business days.