Już niedługo Święta, a wraz z nimi w naszym otoczeniu pojawi się wiele przepięknych świecących dekoracji świątecznych. Już dziś w centrach handlowych i rynkach napotkać możemy wąż świetlny LED w kształcie śnieżki, bałwana, choinki, migoczący blaskiem tysiąca lampek. Te ciekawe aranżacje wprowadzają w błogi nastrój i przypominają, że niedługo nadejdzie magiczny czas najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia.
wąż świetlny led dekoracje świąteczne w mieście

Oryginalne dekoracje świąteczne w miastach.

Zastosowanie węży świetlnych w tym okresie to już chyba tradycja. Wokół domów, na skwerkach, w parkach spotkać możemy kolorowe, wijące się dekoracje z wykorzystaniem węży LED.

A my przedstawiamy LED Neon Flex – źródło światła wyjątkowe! Dlaczego? Przede wszystkim jest proste w montażu (nie wymaga fachowego sprzętu). Wąż świetlny LED jest giętki i elastyczny, co pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych. LED Neon daje jednolite, liniowe światło, a pojedyncze diody LED nie są widoczne.

LED Neon Flex – Zalety i Wady

Do zalet tego rodzaju węża ledowego niewątpliwie należy jednolite i mocne oświetlenie (diody LED, ukryte pod mleczną przesłoną PCV, nie są widoczne, tworząc liniowe, a nie punktowe (!) oświetlenie).

wąż świetlny led a led neon flex ledart kraków

W porównaniu do zwykłego węża świetlnego LED Neon Flex daje jednolite, rozproszone, bardziej intensywne światło.

LED Neon Flex jako praktycznie jedyne na rynku źródło światła jest giętki i wyjątkowo elastyczny. Dzięki takiej strukturze mamy niemalże nieograniczone możliwości aranżacji. Iluminacja z wykorzystaniem węża świetlnego LED może być prawie dowolnego kształtu.

wąż świetlny led neon flex jest baaardzo elastyczny!

LED Neon Flex jest elastyczny i giętki, dzięki temu możemy tworzyć prawie dowolne kształty.

Inną zaletą LED Neon Flex jest bez wątpienia długa żywotność i wydajność, przy niskich kosztach eksploatacji. Wąż świetlny LED jest energooszczędny i przyjazny na środowiska.

zielony wąż świetlny led neon flex nie tylko dla zielonych eko

LED Neon Flex jest wydajnym i ekologicznym źródłem światła.

Wąż LED jest dziecinnie prosty w montażu!

Do jego zamocowania nie potrzeba specjalistycznych narzędzi i fachowej wiedzy o oświetleniu. Przy montażu przewodu świetlnego przede wszystkim powinniśmy pamiętać, że cięcie powinno być wykonane wyłącznie w wyznaczonym do tego miejscu (w innym przypadku możemy uszkodzić przewód świetlny).

wąż świetlny led neon flex jak zrobić montaż

Montaż LED Neona jest dziecinnie prosty i nie wymaga fachowych narzędzi.

W standardowej wersji LED Neon Flex zasilany jest na 230V (220V-240V), a cięcie możliwe jest, co 1 metr. Co zrobić jeśli w projekcie przewidzieliśmy odcinki bardziej precyzyjnych długościach? Nic prostszego! Na zamówienie wykonywane są również odcinki węża świetlnego LED z możliwością gęstszego cięcia (nawet, co 8 cm!).

Pomocne w aranżacji z wykorzystaniem LED Neon Flex są akcesoria. Estetycznie wykonane z PCV zaślepki zakładane na koniec węża świetlnego, złączki i łączniki, dzięki którym połączymy przewody w jeden długi (dla urozmaicenia aranżacji kilku kolorów w jeden przewód świetlny), profile i uchwyty, które pomogą w zamocowaniu LED Neona. A przede wszystkim zasilacz do połączenia bezpośrednio do sieci 230V z półtorametrowym kablem (1 zasilacz możemy podłączyć do aż 50 metrów węża LED!).

akcesoria do led neon flex wąż świetlny ledart kraków

Szeroki wybór osprzętu dedykowanego do tego węża ledowego znajdziesz TUTAJ.

Wysoka klasa szczelności IP65 pozwala na umieszczenie neonu na zewnątrz. Szczelna i odporna na warunki atmosferyczne przesłona z PCV chroni źródło światła przed pyłem i wodą.

wąż świetlny led neon flex klasa szczelności ip65 odporny na warunki atmosferyczne na zewnątrz

LED Neon Flex jest odporny na warunki atmosferyczne. Ten wąż świetlny świetnie sprawdzi się na elewacji budynku, przy basenie, oczku wodnym lub podkreślając podjazd.

Moc kolorów!

LED Neon Flex występuje w dwóch wariantach: monokolorowym i multikolorowym. Wąż świetlny LED jednobarwny znajdziemy w podstawowym białym kolorze o następujących temperaturach światła: ciepły, zimny, neutralny. Ponadto dostępne są również przewody świetlne w kolorach: zielony, czerwony, pomarańczowy, żółty, różowy, niebieski. Wersja LED Neon Flex RGB (muticolor) pozwala z poziomu sterownika wybrać dowolną barwę z palety barw RGB.

wąż świetlny led neon flex kolory rgb biały różowy niebieski czerwony zielony pomarańczowy żółty ledart kraków

Wąż świetlny LED Neon Flex dostępny jest wielu kolorach.