SM-TO 3902-650 AL
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
236,16 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Voltage | 230 V |
| Width | 14,5 cm |
| Color | Srebrny |
| Height | 65 cm |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | Max 60 W |
| IP protection | IP54 |
| Source of light | LED bulb E27 (not included) |
| Depth | 9 cm |
| Lamp holder's material | Aluminium |
| Lampshade's material | White polycarbonate |
| Certificate | CE |