K 4011/1/R
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
277,98 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Voltage | 230 V |
| Width | 18,6 cm |
| Color | Black |
| Height | 54 cm |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | max 100 W |
| IP protection | IP23 |
| Source of light | LED bulb E27 (not included) |
| Depth | 26 cm |
| Lamp holder's material | Aluminium |
| Lampshade's material | Glass |
| Certificate | CE |
Toledo stake light will introduce an unusual, fairy-tale atmosphere to the garden. A special advantage of this garden lamp are decorative fast and extremely aesthetic aluminum-steel construction. Garden pole lamp Toledo makes suburban, classic garden arrangements more attractive. The product is available in various color options: black, brass, copper, silver, green and antique.
The lead time is 1-3 business days from recording payment to our account.