Żarówki LED G9

W naszym sklepie skupiamy się przede wszystkim na wysokiej jakości produktów, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie towar najwyższego gatunku, który posiada zgodność z normami bezpieczeństwa. Oferowane przez nas żarówki G9 z pewnością spełnią Państwa oczekiwania - cechuje je wysoka energooszczędność, trwałość oraz większa żywotność przy jednoczesn...

W naszym sklepie skupiamy się przede wszystkim na wysokiej jakości produktów, dlatego oferujemy Państwu wyłącznie towar najwyższego gatunku, który posiada zgodność z normami bezpieczeństwa. Oferowane przez nas żarówki G9 z pewnością spełnią Państwa oczekiwania - cechuje je wysoka energooszczędność, trwałość oraz większa żywotność przy jednoczesnym zużywaniu mniejszej ilości energii świetlnej. Żarówki ledowe emitują światło w barwie białej ciepłej, które nie podrażnia oczu, a także wprowadza przytulną atmosferę do pomieszczenia. Niewielkie wymiary żarówek z gwintem G9 sprawiają, że z łatwością umieścisz je w lampach z ograniczoną ilością miejsca. Sprawdzą się w lampkach biurkowych lub oprawach typu spot. Sprawdź naszą ofertę!


Więcej

Żarówki LED G9

Nowe produkty

Żarówki LED G9 Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

11,29 zł

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

13,90 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎