Zasilacz modułowy POS 75W POS-75-12

POS-75-12

Nowy produkt

100 Przedmioty

51,90 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Moc75 W
Szerokość97 mm
Temperatura pracyod - 5°C do + 45°C
Wysokość37 mm
Długość159 mm
Klasa izolacjiI
Napięcie wyjściowe12 V
Prąd wyjściowy6,25 A
Gwarancja12 miesięcy

POS POS-75-12 zasilacz modułowy do LED 12V 75W to wysokiej jakości urządzenie zasilające w przystępnej cenie. Aluminiowy zasilacz firmy POS to produkt o uniwersalnym napięciu wejściowym prądu. Znakomicie sprawdzi się w przemyśle, ale również w instalacjach oświetlenia LED. Zasilacz modułowy POS 75W POS-75-12 wyposażony jest w szereg zabezpieczeń takich jak: zabezpieczenie zwarciowe i przeciążeniowe. Zasilacz impulsowy firmy POS Power posiada korzystny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu jest produktem chętnie wybieranym przez klientów. Urządzenie charakteryzuje się sprawność na poziomie 78%, niezawodnością oraz długą żywotnością. Zasilacze POS spełniają najwyższe standardy jakości i kompatybilności elektromagnetycznej, co zostało potwierdzone certyfikatami.

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎