Zasilacz ultra płaski 12W FTPC12V12

FTPC12V12

Nowy produkt

98 Przedmioty

34,90 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Najwyższa jakość wykonania, niewielkie wymiary (wysokość wynosi tylko 11mm!) oraz zgodność z normami bezpieczeństwa to tylko nieliczne atuty ultra płaskiego zasilacza LED 12W IP20 12VDC. Zasilacz LED meblowy impulsowy wewnętrzny o mocy 12W posiada 3 typy zabezpieczeń, gwarantujących maksimum bezpieczeństwa. Zasilacz LED napięciowy FTPC12V12 posiada II klasę izolacji, co umożliwia montaż w zabudowach o nieustalonej klasie palności. Przystosowany jest również do instalacji bezpośrednio na drewnie. Z tego powodu często wykorzystywany jest w branży meblarskiej oraz reklamowej. Ultra płaski zasilacz LED 12W posiada miejsca na śruby, a także wewnętrzne złącza śrubowe do podłączenia przewodów, co gwarantuje szybki i prosty montaż.

PARAMETRY TECHNICZNE:

Moc

12 W

Napięcie wyjściowe

12 V

Prąd wyjściowy

1 A

Klasa izolacji

II

Temperatura pracy

-20 ~ +45 °C

Przybliżone wymiary zasilacza

Wysokość - 11 mm

Długość - 127 mm

Szerokość - 50 mm

Gwarancja

36 miesiące

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎