Zasilacz ultra płaski 12W FTPC12V12

FTPC12V12

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

34,90 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Moc12 W
Szerokość50 mm
Temperatura pracyod - 20 °C do + 45 °C
Wysokość11 mm
Długość127 mm
Klasa izolacjiII
Napięcie wyjściowe12 V
Prąd wyjściowy1 A
Gwarancja36 miesięcy

Najwyższa jakość wykonania, niewielkie wymiary (wysokość wynosi tylko 11mm!) oraz zgodność z normami bezpieczeństwa to tylko nieliczne atuty ultra płaskiego zasilacza LED 12W IP20 12VDC. Zasilacz LED meblowy impulsowy wewnętrzny o mocy 12W posiada 3 typy zabezpieczeń, gwarantujących maksimum bezpieczeństwa. Zasilacz LED napięciowy FTPC12V12 posiada II klasę izolacji, co umożliwia montaż w zabudowach o nieustalonej klasie palności. Przystosowany jest również do instalacji bezpośrednio na drewnie. Z tego powodu często wykorzystywany jest w branży meblarskiej oraz reklamowej. Ultra płaski zasilacz LED 12W posiada miejsca na śruby, a także wewnętrzne złącza śrubowe do podłączenia przewodów, co gwarantuje szybki i prosty montaż.

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎