Filament LED G95 E27 3D Dekoracyjna Żarówka LED Edisona

Filament LED G95 E27 3D Dekoracyjna Żarówka LED Edisona

Dostępność

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Więcej informacji:
Producent:

31,50 zł

Cena:

Opis

Zasilanie230 V
Moc3,5 W
GwintE27
Temperatura barwowaMultikolor
Kąt wiązki światła360°
Długość138 mm
Napięcie220-240V~50/60Hz
Rodzaj źródła światłaFilament LED
Trwałość25000h
Liczba cykli włączeń/wyłączeń≥ 12500
Czas rozświetlaniamniej niż 0,5s
Czas rozświetlania do 60% maksymalnej mocy światłamniej niż 1s
Temperatura pracyod - 20 °C do + 40 °C
Zużycia prądu (na 1000 godzin)3,5kWh
Średnica95 mm
Gwarancja24 miesiące

Opis produktu

Żarówka LED filament 3D to połączenie energooszczędnej technologii z ciekawym designem. Produkt wykonany w technologii LED jest idealny do często używanych pomieszczeń – wysoka częstotliwość włączanie i wyłączanie nie skraca ich żywotności. Podczas pracy pobiera niewiele prądu, co pozwala na obniżenie kosztów zużycia energii.

Dekoracyjna żarówka LED filament z efektem 3D to produkt, który cechuje unikatowy kształt i ciekawy sposób emitowania światła. Po włączeniu srebrna, lustrzana powierzchnia lampy zamienia się w magiczną żarówkę. Wielobarwne światło z efektem trójwymiaru powoduje, że pomieszczenie nabiera nowego charakteru. Model z tej serii znakomicie odnajdzie się w nowoczesnym klubie lub barze, stając się jego efektowną ozdobą.

 W naszej ofercie dostępne są również inne modele dekoracyjnych żarówek LED, dzięki czemu z łatwością dopasujesz produkt do swoich potrzeb. Różnorodność dekoracyjnych źródeł światła pozwala na zmianę wizerunku pomieszczeń poprzez tworzenie licznych kompozycji.

Czas realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

Zobacz również

-->