Taśma LED PRO 2835 60 1m IP20 IP65 WW CW NW 300 LED

Nowy produkt

20,90 zł brutto

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

Więcej szczegółów

Moc6 W
Szerokość10 mm
Strumień świetlny540 - 600 lm
Napięcie12 V
Gwarancja36 miesięcy
Ilość diod60 szt/m
Długość1 m
Klasa szczelnościIP20 / IP65
Rodzaj2835
Długość maksymalna na rolce5 m

Profesjonalna taśma LED, w której źródło światła LED stanowią diody 2835, generujące duży strumień świetlny, przy niewielkim zapotrzebowaniu na energię. Listwa LED posiada grube podłoże PCB o wysokiej zawartości miedzi, przez co ścieżki zasilające mają znacznie większy przekrój, co powoduje lepsze odprowadzenie ciepła z diod LED, jak i minimalizuje występowanie spadku napięcia. Zastosowane w tym pasku LED diody przechodzą ścisłą selekcję na etapie produkcji, dzięki czemu wyróżniają się wysoką powtarzalnością parametrów, co przekłada się na równomierność emitowanego   światła, zarówno pod kątem mocy jak i barwy. Taśmy LED 2835 PRO dostępne są w dwóch barwach: biała ciepła, biała zimna i biała neutralna oraz dwóch klasach szczelności: IP20 i IP65 (taśma LED żel). Na wszystkie modele listw LED z serii Profesjonalnej obowiązuje trzy letnia gwarancja.

Przykładowe zastosowania Taśmy LED PRO 2835:

  • Sufit podświetlany LED
  • Dodatkowe oświetlenie LED pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych
  • Tworzenie opraw oświetleniowych LED
  • Oświetlenie LED główne lub wspomagające wnętrz mieszkań i lokali użytkowych

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎