Taśma LED PRO 3528 60 1m IP20 IP65 WW CW NW 300 LED

Nowy produkt

18,90 zł brutto

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

Więcej szczegółów

Moc4,8 W
Szerokość10 mm
Strumień świetlny360 - 420 lm
Napięcie12 V
Gwarancja36 miesięcy
Ilość diod60 szt/m
Długość1 m
Klasa szczelnościIP20 / IP65
Rodzaj3528 60 LED
Długość maksymalna na rolce5 m

Taśmy LED z serii Profesjonalnej oparte są na wyselekcjonowanych diodach LED 3528 o wysokich parametrach. Selekcja szczególnie dotyczy parametrów takich, jak: powtarzalność barwy światła poszczególnych diod LED (jednorodność kolorów światła LED dotyczy całej partii produkcyjnej danego modelu), strumień świetlny, moc. Ponadto konstrukcja samej listwy LED 3528 wykorzystującej grubsze podkłady PCB o szerokości 10 mm gwarantuje dłuższą żywotność i mniejsze spadki napięcia. Taśma LED PRO 3528 wyróżnia się podwyższoną jasnością w stosunku do standardowych pasków LED, opartych na tym samym typie diod LED. Podłoże listwy LED 3528 jest zarówno szersze jak i grubsze, dzięki czemu ciepło generowane przez diody jest lepiej odprowadzane, co zapewnia jej długoletnią trwałość. Pasek LED 3528 PRO występuje w trzech barwach: biały ciepły, biały zimny i biały neutralny oraz w dwóch klasach szczelności: IP20 (zwykła taśma LED) i IP65 (taśma LED wodoodporna). Listwy LED z serii Profesjonalnej objęte są trzy letnią gwarancją.

Taśma LED PRO 3528 60 LED/m - przykład zastosowania:

  • Oświetlenie akcentowe LED elementów architektonicznych
  • Oświetlenie LED wnęk w ścianie oraz półek wnękowych
  • Oświetlenie LED mebli - dekoracyjne i funkcjonalne
  • Podświetlane półki - oświetlenie LED do zastosowania w szklanych półkach.

Czas realizacji zamówienia wynosi 1-3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎