Czujnik Smogu Air Sensor - BleBox - Stan Jakości Powietrza w Krakowie

Czujnik Smogu Air Sensor Pomiar Jakości Powietrza

AirSensor

Nowy produkt

479,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze.

Więcej szczegółów

Klasa szczelnościIP20
Zasilanie12-24V AC / DC
Wymiary71 x 71 x 27 mm
Zużycie energiiponiżej 1W
Obudowatworzywo ABS, taśma dwustronna montażowa
Transmisjadwukierunkowa z potwierdzeniem, szyfrowana
Częstotliwość transmisji2.4GHz
Standard transmisjiμWiFi, kompatybilna z WiFi
Tryb komunikacjipołączenie bezpośrednie (jako Access Point),połączenie WiFi poprzez standardowy router, połączenie z dostępem z dowolnego miejsca na Świecie (wymagany jedynie dostęp do sieci Internet)
Możesz sterowaćApple iPhone, Apple iPad, iPad Mini, Android, komputery i urządzenia mobilne wspierające HTML5

Miniaturowe urządzenie Air Sensor służy do pomiaru jakości powietrza. Bezprzewodowy czujnik smogu wykrywa obecność najbardziej trujących substancji w powietrzu → pyły zawieszone PM1, PM2,5, PM10. Niewielkie cząsteczki są o tyle niebezpieczne dla zdrowia, że z łatwością przedostają się do układu oddechowego, stamtąd do układu krążenia i całego organizmu.

Air Sensor jest urządzeniem łatwym w montażu wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnętrz. Moduł współpracuje z darmową aplikacją wBox (dedykowaną dla Android i IOS), dzięki której dowiemy się jaki jest aktualny stan jakości powietrza.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

3 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎