Sterownik RGB

sterownik-RGB

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

49,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze.

Więcej szczegółów

NapięcieDC 12~24V
Wymiary130 x 64 x 24 mm
Ilość wyjsć3
ZasięgDo 30 m
Gwarancja24 miesiące

Sterownik RGB 3 x 350 mA dedykowany do diod mocy RGB sterowany radiowym pilotem z 20 przyciskami. Maksymalna moc wyjściowa 12,6W/25,2W.

Sterownik do zarządzania barwą światła, emitowaną przez diody mocy typu Power LED. Urządzenie występuje w komplecie z pilotem zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwy jest wybór jednego z 8 kolorów statycznych lub jednego z 6 programów dynamicznych. Dodatkowe funkcje pilota pozwalają na zmianę natężenia światła koloru statycznego lub zmianę prędkości programu dynamicznego. Sterownik obsługuje maksymalnie 3 diody RGB 3 x 1 W, przy zasilaniu 12V, lub 7 diod RGB 3 x 1 W, przy zasilaniu 24V. W przypadku wystąpienia potrzeby zastosowania większej ilości diod mocy, zestaw oświetleniowy należy rozszerzyć o wzmacniacze sygnału RGB. Komunikacja między sterownikiem a pilotem odbywa się za pomocą fal radiowych RF, co pozwala na niezakłóconą pracę wielu urządzeń w jednym pomieszczeniu. Efektywny zasięg pilota, na otwartej przestrzeni, wynosi do 30 m. Po odłączeniu sterownika od zasilania oraz ponownym jego podłączeniu, urządzenie przywraca ostatnio używane ustawienie.


Sterowniki RGB z pilotem na podczerwień to urządzenia służące do łatwego i szybkiego zarządzania barwą i natężeniem światła. Komunikacja między sterownikiem a pilotem odbywa się za pomocą fal podczerwonych IR, takie rozwiązanie umożliwia obsługę kilku identycznych urządzeń jednym pilotem. Fabrycznie zaprogramowane funkcje i tryby pozwalają m.in. na zdalne: włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie i rozjaśnianie kolorów statycznych, przełączanie programów dynamicznej zmiany koloru wraz z regulacją ich prędkości.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

4 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎