Profile meblowe LED - Aluminiowe Profile LED Lumines - Sklep LEDart (4) - LEDart

Aluminiowe Profile meblowe LED - Listwy LED - Profile LED Lumines

Aluminiowe profile LED to element, który często stosuje się w nowoczesnym budownictwie. Dzięki zastosowaniu listw wraz z taśmą LED uzyskasz liniowe oświetlenie o idealnym rozproszeniu światła na całej długości. Meblowe Profile to podstawowy rodzaj listw LED, za pomocą których w efektowny sposób oświetlisz pomieszczenia. Najczęstsze zastosowania ...

Aluminiowe profile LED to element, który często stosuje się w nowoczesnym budownictwie. Dzięki zastosowaniu listw wraz z taśmą LED uzyskasz liniowe oświetlenie o idealnym rozproszeniu światła na całej długości. Meblowe Profile to podstawowy rodzaj listw LED, za pomocą których w efektowny sposób oświetlisz pomieszczenia. Najczęstsze zastosowania profili LED we wnętrzach to oświetlenia blatów kuchennych, stołów, wnętrz, szafek, szuflad, mebli, łazienek, a także sufitów podwieszanych.

W naszej ofercie znajdziesz profile LED polskiej marki Lumines. Listwy LED wykonane są z aluminium, z dbałością o każdy detal. Duży wybór rodzajów profili Lumines umożliwia ich wszechstronne zastosowanie. Podstawowe profile meblowe do podświetleń podzielone są na trzy grupy według sposobu montażu: bardzo popularne profile do montażu nawierzchniowe, wpustowe oraz kątowe.

Profile LED nawierzchniowe dostępne są o trzech wysokościach: całkiem płytkim, podstawowym oraz głębokim. Profile wpuszczane również dostępne w trzech głębokościach (płytki, podstawowy i głęboki), dodatkowo posiadają tzn. "skrzydełka" do właściwego montażu w wyfrezowanych otworach. W naszej ofercie znajdziesz również profile LED meblowe do montażu narożnego. Profile kątowe występują w dwóch wersjach, różniących się kątem padania światła. Dzięki zastosowaniu profilu typu "C" światło z taśm LED padać będzie pod kątem 45°. Jeśli zależy Ci, aby np. oświetlona została ściana bliżej zamontowanych profili narożnych, wybierz listwę typu "H". Profil H skonstruowany został tak, aby światło z zamontowanej taśmy LED padało pod kątem 60° lub 30° (w zależności od sposobu montażu).

W naszym sklepie online dostępne są profile LED Lumines w następujących kolorach: srebrny, złoty, czarny oraz biały. Masz możliwość również wybrania długości listwy LED: 1 m lub 2 m. Profile wysyłamy kurierem lub możesz je odebrać w Krakowie.

Na zamówienie realizujemy również dostawy profili LED o długości 3 m. Jednak przy tej długości produktu możliwy jest wyłącznie odbiór osobisty w naszym salonie w Krakowie przy ul. Józefińskiej 11.

Prócz profili LED w sklepie LEDart otrzymasz również wszelkie akcesoria potrzebne do montażu oświetlenia. W ofercie posiadamy: klosze do profili LED Lumines (wykonane z PCV oraz PMMA - plexi), zaślepki końcowe, uchwyty montażowe, taśmy piankowe odpowiednie do montażu profili aluminiowych, sprężyny, łączniki, a także taśmy LED, zasilacze, sterowniki do oświetlenia LED, włączniki i wiele innych.

Aby uzyskać więcej informacji lub pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów do projektu, skontaktuj się z nami drogą mailową, a chętnie odpowiemy na Twoje pytania oraz przygotujemy ofercie z odpowiednim asortymentem.

Więcej

Profile meblowe LED

Profile meblowe LED Jest 100 produktów.

Podkategorie

Pokazuje 37 - 48 z 100 elementów
Pokazuje 37 - 48 z 100 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎