Lampa Kostka LED SQUARE

Kostka podświetlana LED SQUARE

Dostępność

Czas realizacji: 5-7 dni roboczych

Więcej informacji:
Producent:
Monumo

349,00 zł

Cena:

Opis produktu

Lampa z modułem bezprzewodowym RGB sterowanym pilotem jest obecnie niedostępna.

Nowej dostawy spodziewamy się pod koniec grudnia 2018 r.

Podświetlana kostka SQUARE to produkt, który dzięki swej wielofunkcyjności sprawdzi się w wielu miejscach. W ogrodzie może służyć jako punktowa lampa podświetlająca LED, a na tarasie będzie spełniać rolę efektownego stolika podświetlanego LED lub pufy podczas organizowanych garden party. Użytkowa forma kubika sprawdzi się również we wnętrzach nadając im zupełnie inny, nowoczesny charakter. Lekka i stabilna forma kostki LED SQUARE zapewnia bezpieczeństwo i z powodzeniem może być stosowana np. w dziecięcym pokoju jako element dekoracji, stolik i nocna lampa LED.

Możliwość dokupienia bezprzewodowego modułu RGB pozwoli na swobodne zmienianie koloru kostki świecącej LED, tworząc niepowtarzalna atmosferę.

Kubiki podświetlane LED stworzone zostały przez polskiego producenta z najwyższej jakości polietylenu. Tworzywo to jest mrozoodporne i nie ulega przebarwieniom pod wpływem promieniowania UV, dlatego możemy cieszyć się idealnym stanem kostki SQUARE przez długi czas.

 P A R A M E T R Y   T E C H N I C Z N E :

Zasilanie

230V

Materiał

Polietylen

Wysokość / szerokość

50 cm / 50 cm

Waga

6 kg

Źródło światła

Żarówka LED 5 W

Przewód

2,9 m

Zastosowanie

wewnątrz / zewnątrz

Kraj produkcji

Polska

Gwarancja

    24 miesiące

Deklaracja zgodności

      CE

Czas realizacji zamówienia wynosi 5-7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

Zobacz również

-->