LAMPKA Z SENSOREM RUCHU DO BAGAZU PODRĘCZNEGO 4000K - LEDart

LAMPKA Z SENSOREM RUCHU DO BAGAZU PODRĘCZNEGO 4000K

EKB6660

Nowy produkt

23,27 zł brutto

Czas realizacji to 1-5 dni roboczych.

Więcej szczegółów

NapięcieBateria
Szerokość30 mm
Głębokość15 mm
Źródło światłaTAK
Moc0,2W
Barwa światłaNeutralny 4000K
Wysokość55 mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym100.0000
Strumień światła20 lm
Kolor obudowyBiały
Stopień ochronyIP20
Czujnik ruchuTAK
Owalna lampka z wbudowanym automatycznym sensorem ruchu do bagażu podręcznego to bardzo przydatny gadżet, który powinien posiadać każdy miłośnik podróżowania. Model ten wyposażony jest w ekologiczne światło LED, które dzięki swojej trwałości i obudowie odpornej na urazy może posłużyć na długie lata. Lampka działa z mocą równą 0,2 W, przy strumieniu światła o wartości 20 Im. Ma temperaturę barwową o wartości 4000 K, co oznacza, że barwa światła jakie emituje jest całkowicie neutralna. Warty uwagi jest także stopień ochrony równy IP 20, który zapewnia ochronę przed szkodliwymi pyłkami i kurzem. Wymiary tego urządzenia wyglądają następująco: szerokość 30 mm, głębokość 15 mm, natomiast wysokość 55 mm. Model ten waży zaledwie 0,03 kg.

Lampka od Eko-Light wykonana jest z wysokiej jakości materiału PVC w białym kolorze. Dzięki temu, że jest lekka i kompaktowa, idealnie sprawdzi się w bagażu podręcznym lub torbie.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎