LAMPKA NATYNKOWA Z CZUJKĄ RUCHU + ŚWIATŁO BOCZNE 4000K - LEDart

LAMPKA NATYNKOWA Z CZUJKĄ RUCHU + ŚWIATŁO BOCZNE 4000K

EKB6615

Nowy produkt

36,63 zł brutto

Czas realizacji to 1-5 dni roboczych.

Więcej szczegółów

NapięcieBateria
Głębokość35 mm
Źródło światłaTAK
Moc0,5W
Barwa światłaNeutralny 4000K
Wysokość65 mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym40.0000
Strumień światła40 lm
Kolor obudowyBiały
Stopień ochronyIP20
Czujnik ruchuTAK
Lampka natynkowa z czujnikiem ruchu marki Eko-light wykonana jest z materiału PCV w uniwersalnym, białym kolorze. Model ten wyposażono w dodatkowe, boczne źródło światła. Urządzenie ma temperaturę barwową równą 4000 K, co oznacza, że daje światło o neutralnej barwie. Moc z jaką działa równa się 0,5 W, natomiast strumień światła wynosi 40 Im . Istotny jest także stopień ochrony tego modelu, który plasuje się na poziomie IP 20, co świadczy o ochronie przed wszelkimi pyłkami. Lampka ma następujące wymiary: szerokość równą 125 mm, głębokość 35 mm, natomiast wysokość wynosi 65 mm. Waży 0, 10 kg i została przeznaczona do instalacji natynkowej.

Model ten wyposażony został w światło LED, które jest energooszczędne i trwałe. Lampka zasilana jest za pomocą baterii. Idealnie sprawdzi się w ciemnych pomieszczeniach, gdzie nie można zastosować oświetlenia sieciowego.

30 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎