OPRAWA RASTROWA NATYNKOWA 4x18W ELEKTRONICZNA - LEDart

OPRAWA RASTROWA NATYNKOWA 4x18W ELEKTRONICZNA

EKR2161

Nowy produkt

77,29 zł brutto

Czas realizacji to 1-5 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Napięcie~230V/ 50Hz
Szerokość610 mm
Głębokość60 mm
Źródło światłaNIE
Moc4x18W
Wysokość600 mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym1.0000
Kolor obudowyBiały
Stopień ochronyIP20
Oprawa rastrowa od marki Eko-Light została wyposażona z statecznik elektroniczny i przystosowana jest pod montaż świetlówek fluorescencyjnych T8. Model ten działa przy napięciu równym 230 V i częstotliwości zasilania równej 50 Hz. Szerokość tej oprawy jest równa 600 mm, jej głębokość ma 600 mm, a wysokość ma 60 mm i została przeznaczona do instalacji natynkowej. Wykonano ją z bardzo wysokiej jakości metalu i opisano za pomocą stopnia ochrony IP20, co oznacza, że jest skutecznie zabezpieczona przed szkodliwym działaniem pyłów.


Oprawa rastrowa marki Eko-Light jest przeznaczona do stosowania w pomieszczeniach biurowych, w szkołach czy też na korytarzach. Taki typ lamp eliminuje nieprzyjemne zjawisko olśnienia, a także pozwala na optymalny rozsył światła. Biały kolor opraw pozwoli dopasować je do każdego pomieszczenia, a światło LED jest ekologiczne i pozwoli na zaoszczędzenie wydatków na energię elektryczną.

9 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎