Reflektory - Lampy sufitowe - Lampy wewnętrzne - Oświetlenie LED Sklep - LEDart

Lampy sufitowe - reflektory

Reflektory sufitowe to lampy, dzięki którym możemy zaaranżować przestrzeń w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana do wielkości pokoju ilość reflektorków sprawi, że rozświetlimy całe wnętrze, ale mniejsza ilość z regulowanym kierunkiem padania światła sprawi, że oświetlimy wyłącznie elementy wnętrza, które chcemy podkreślić - oświetlenie punktowe (p...

Reflektory sufitowe to lampy, dzięki którym możemy zaaranżować przestrzeń w pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana do wielkości pokoju ilość reflektorków sprawi, że rozświetlimy całe wnętrze, ale mniejsza ilość z regulowanym kierunkiem padania światła sprawi, że oświetlimy wyłącznie elementy wnętrza, które chcemy podkreślić - oświetlenie punktowe (przykładowo światło z lampy sufitowej możemy skierować na ulubiony obraz na ścianie lub mebel).

Designerskie i minimalistyczne reflektory LED to oświetlenie sufitowe, które świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o charakterze klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, a także industrialnym.

Montaż reflektora, czy spotu nie jest skomplikowany (na pewno wymaga mniej pracy, niż montaż opraw wpuszczanych, gdzie ważnym elementem jest wywiercenie otworu o odpowiedniej średnicy). Najczęściej reflektor montujemy na uchwytach dołączonych do lampy. Ponadto reflektorowa lampa sufitowa nie wymaga sufitu podwieszanego.

Reflektory występują w różnych kolorach i wielkościach, regulowane (odchylane) oraz stałe, z wymienną żarówką lub zintegrowanym źródłem światła LED o różnej mocy i barwie oświetlenia.

Więcej

Lampy sufitowe - reflektory

Lampy sufitowe - reflektory Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎