Nowoczesna Lampa sufitowa Lumenos 5254 Plafon LED Lis Lighting

Nowy produkt

2000 Przedmioty

2 594,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Sufitowa Lampa LED Lumenos 5254 - Nowoczesny Plafon

Pięknie rozłożysta lampa sufitowa LED Lumenos 5254 zaskakuje swoją wielkością, ponieważ jej średnica to prawie 2,5m! Niepowtarzalny wygląd lampy gwarantuje okazałe oświetlenie sufitowe w pomieszczeniach hotelowych, apartamentach, studiach, salach restauracyjnych i konferencyjnych.

Jeśli posiadasz duże pomieszczenie, w którym oświetlenie sufitowe jest po prostu nudne i nie przyciąga wzroku odwiedzających je gości, to plafon Lumenos jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Ta lampa zachwyca swoją wielkością i bajecznym kształtem!

Wysokiej jakości lampy nowoczesne polskiego producenta Lis Lighting potwierdzone zostały Wieczystą Gwarancją.

Lumenos to lampy szyte na miarę! Wybierz kolor plafonu oraz barwę zintegrowanego źródła światła LED tak, aby produkt współgrał z aranżacją wnętrza oraz pozostałymi źródła światła.

Moduł Regulacji Jasności to opcja dodatkowa, która sprawi, że użytkowanie lampy będzie proste i przyjemne. Dzięki dołączonemu pitolowi możesz sterować natężeniem światła, włączać i wyłączać je.

 

PARAMETRY TECHNICZNE:

Wymiary [cm]

Ø 220, ↓ 20

Pobór mocy

140 W

Strumień świetlny

9360 lm

Napięcie

230 V

Dostępne kolory

Biały, czarny, aluminium,

szary mat, venge

Gwarancja

Wieczysta gwarancja

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

27 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎