Nowoczesny Plafon sufitowy LED Spiner 5022 Lampa sufitowa Lis Lighting

Nowy produkt

2000 Przedmioty

911,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Sufitowa Lampa nowoczesna LED Spiner 5022 Plafon

Ciekawy design nowoczesnej lampy Spiner 5022 przypomina wyglądem rozłożystą roślinę. Aluminiowe profile LED ze światłem skierowanym w dół idealnie sprawdzą się jako główne oświetlenie w pomieszczeniu, a także jako lampa nad stół w salonie.

Polski producent Lis Lighting tego plafonu LED zapewnia o wysokiej jakości zarówno aluminiowym profili, jak i źródła światła LED, a najlepszym tego potwierdzeniem jest udzielona Wieczysta Gwarancja na produkt.

Lampa sufitowa LED Spiner może zostać wykonana w następujących kolorach profili LED: biały, czarny, venge, szary matowy oraz srebrny (aluminium). Możliwy jest również wybór temperatury barwowej światła LED ukrytego w profilach: biały ciepły lub neutralny.

Każda nowoczesna lampa fimy Lis Poland ma możliwość doboru Modułu Regulacji Jasności, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób możemy sterować natężeniem światła z poziomu pilota.

 

 P A R A M E T R Y   T E C H N I C Z N E :

Wymiary [cm]

Ø 82, ↓ 36

Pobór mocy

63 W

Strumień świetlny

3528 lm

Napięcie

230 V

Dostępne kolory

Biały, czarny, aluminium,

szary mat, venge

Gwarancja

Wieczysta gwarancja

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

27 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎