Nowoczesny Plafon sufitowy LED Largo 5303 Lampa sufitowa Lis Lighting

Nowy produkt

1999 Przedmioty

703,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni.

Więcej szczegółów

Nowoczesna Lampa sufitowa LED Largo 5303 - Plafon LED

Wyjątkowy design tej lampy przykuwa wzrok. To plafon sufitowy o naprawdę niepowtarzalnym kształcie. Ciekawe wygięte aluminiowe profile tworzą jakoby gałęzie lub korzenie. Lampa sufitowa Largo to kluczowy element pomieszczeń w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.

Dobierz kolor lampy odpowiedni do kolorystyki wystroju wnętrza. Polski producent tej lampy - firma Lis Lighting - proponuje następujące kolory lampy: biała, czarna, srebrna (aluminiowa), szara matowa oraz verge. Który kolor najlepiej odnajdzie się w Twoich pomieszczeniach?

Wybierz barwę światła LED, aby współgrało z pozostałym oświetlenie pomieszczenia. Tu mamy do wyboru światło w kolorze białym ciepłym oraz neutralnym.

Chcesz wygodnie sterować lampą? Nic prostszego! W tej kwestii z pomocą przyjdzie Moduł Regulacji Jasności, dzięki któremu możesz włączyć i wyłączyć oświetlenie, a także rozjaśnisz je i przyciemnisz.

 

 P A R A M E T R Y   T E C H N I C Z N E :

Wymiary [cm]

↔ 61 x 61, ↓ max. 8,5

Pobór mocy

34 W

Strumień świetlny

2280 lm

Napięcie

230 V

Dostępne kolory

Biały, czarny, aluminium,

szary mat, venge

Gwarancja

Wieczysta gwarancja

Czas realizacji zamówienia wynosi do 21 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

27 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎