GIRLANDY Z KOLOROWĄ ŻARÓWKĄ - LEDart

GIRLANDY Z KOLOROWĄ ŻARÓWKĄ

EKO6219

Nowy produkt

202,95 zł brutto

Czas realizacji to 1-5 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Napięcie~230V/ 50Hz
MateriałTworzywo sztuczne
Szerokość35 mm
Moc150 W MAX
GwintE27
Długość10 m
Wysokość60 mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym6.0000
Kolor obudowyCzarny
Stopień ochronyIP44
Girlanda od marki Eko-Light pracuje przy napięciu znamionowym o wartości 230V. Oferowany produkt jest wyposażony łącznie w 10 źródeł światła. Każde z nich ma uniwersalny i wodoodporny gwint E27. Do tego modelu dołączono 10 kolorowych żarówek. Ponadto, girlanda ma również gniazdo, które umożliwia podłączenie kolejnej girlandy. Ten model daje światło o barwie RGB. Długość girlandy wynosi 10 metrów, a jej szerokość jest równa 35 mm. Wysokość wynosi z kolei 60 mm. Waga tego modelu to 2,2 kg.

Girlanda jest dostępna w uniwersalnym, czarnym kolorze i wykonano ją z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. O trwałości tego modelu świadczy to, że opisano go za pomocą stopnia ochrony IP44, co oznacza, że osprzęt jest chroniony zarówno przed drobnymi pyłami, jak i przed wilgocią. Dzięki temu ten model doskonale sprawdzi się jako ozdoba i jednocześnie dodatkowe oświetlenie w ogrodach, altanach czy na tarasach.

23 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎