Donica podświetlana LED 75 - 90 cm Pons

Donica podświetlana LED 75 - 90 cm Pons

Dostępność

Czas realizacji: 1-3 dni roboczych

Więcej informacji:
Producent:
Decolovin

299,00 zł

Cena:

Opis produktu

Donice podświetlane z serii Pons wzbudzają zainteresowanie swoim ciekawym kształtem. Za dnia są interesującą ozdobą wnętrz lub ogrodów, wieczorem stają się intrygującą lampą LED o ciepłej lub zimnej barwie światła. Donice świecące LED zostały wykonane z wysoce trwałego polietylenu, który jest tworzywem odpornym na mróz, deszcz i promieniowanie UV. Wysoka jakość produktu sprawia, że nie ulegają odkształceniom i odporne są na mechaniczne uszkodzenia.

Posiadają wewnętrzna półkę oraz dwa rodzaje trzymetrowych przewodów umożliwiających postawienie donicy LED we wnętrzu jak również na otwartej przestrzeni. Przy zakupie nowoczesnego oświetlenia ogrodu mamy możliwość wyboru barwy światła, ciepłej lub zimnej, w zależności od upodobań. Donice podświetlane z serii Pons w wariancie z bezprzewodowym modułem RGB i pilotem dają wiele możliwości aranżacji przestrzeni kolorem z szerokiej palety barw RGB.

Wysoka jakość potwierdzona została certyfikatem CE i dwuletnią gwarancją producenta.

 P A R A M E T R Y   T E C H N I C Z N E :

Zasilanie230 V
MateriałPolietylen
Rozmiar / pojemność

75 cm / 18 dm3

90 cm / 39 dm3

KolorMleczna biel
Źródło światłaŻarówka LED 10 W
Barwa

Biała ciepła / Biała zimna / RGB

Wewnętrzna półkaTak
Przewód2x 3m
ZastosowanieWewnątrz / zewnątrz
Kraj produkcjiPolska
Gwarancja24 miesiące
Deklaracja zgodnościCE

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

Zobacz również

-->