Donica podświetlana LED 112 cm akumulator - Oświetlenie zewnętrzne LED

Donica podświetlana 112 cm AKUMULATOR

Nowy produkt

579,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Zasilanie230 V
Źródło światłaAkumulatorowy moduł B RGB LED
Średnica60 cm
Klasa szczelnościIP63
MateriałTworzywo sztuczne
ZastosowanieWewnątrz / zewnątrz
Gwarancja24 miesiące
Wymiary wewnętrzne48 cm - góra, 26 cm - dół, 31 cm - wsad
Certyfikaty i Deklaracja ZgodnościCE
Wysokość112 cm
SterowanieDonica sterowana pilotem z możliwością zmiany koloru. Pilot zapewnia regulację jasności światła oraz jego włączenie i wyłączenia. Program samoczynnego zmieniania światła w różnych sekwencjach (możliwość wyboru 16-tu kolorów oświetlenia).

W sprawie ustalenia kosztów wysyłki towaru prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny przed złożeniem zamówienia - biuro@ledart.net.pl lub 730 200 014.

Lampy ogrodowe w nowym wydaniu! Podświetlane donice LED RBG to niezwykła ozdoba ogrodów, balkonów, tarasów, budynków mieszkalnych, hoteli oraz restauracji. Te lampy do ogrodu posiadają wbudowany akumulator, pozwalający na 8 godzin ciągłego świecenia, bez podłączenia do stałego źródła prądu. Duże donice ogrodowe dają możliwość wyboru oświetlenia w kolorze białym oraz 16 kolorów z palety RGB. Dołączony pilot pozwala na sterowanie kolor światła oraz jego natężeniem.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

26 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎