Donica podświetlana LED 70 cm akumulator - Oświetlenie zewnętrzne LED

Donica podświetlana 70 cm AKUMULATOR

Nowy produkt

429,00 zł brutto

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

Więcej szczegółów

Zasilanie230 V
Klasa szczelnościIP63
Średnica40 cm
MateriałTworzywo sztuczne
Źródło światłaAkumulatorowy moduł B RGB LED
Barwa światłaRGB
Gwarancja24 miesiące
Źródło światła w komplecieTak
ZastosowanieWewnątrz / zewnątrz
Wymiary wewnętrzne33 cm - góra, 18 cm - dół, 20 cm - wsad
Certyfikaty i Deklaracja ZgodnościCE
Wysokość70 cm
SterowanieDonica sterowana pilotem z możliwością zmiany koloru. Pilot zapewnia regulację jasności światła oraz jego włączenie i wyłączenia. Program samoczynnego zmieniania światła w różnych sekwencjach (możliwość wyboru 16-tu kolorów oświetlenia).

Alternatywą tradycyjnej lampy do ogrodu jest podświetlana donica LED. Produkt posiada wbudowany akumulator, który po całkowitym naładowaniu świeci 8h. Lampy ogrodowe LED możemy umieścić w dowolnym miejscu (wewnątrz lub na zewnątrz) bez konieczności podłączenia ich do prądu. Wysokie donice świecące LED wykonane są z materiału odpornego na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być ciekawą aranżacją ogrodów, tarasów i balkonów, a także wejść do budynków mieszkalnych, hoteli i restauracji.

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym lub złożenia zamówienia za pobraniem.

24 innych produktów w tej samej kategorii:

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎