Sterownik RGB

sterownik-RGB

New product

1 Item

Warning: Last items in stock!

49,00 zł tax incl.

 

 

Sterownik RGB

More details

 Sterownik RGB 3 x 350 mA dedykowany do diod mocy RGB sterowany radiowym pilotem z 20 przyciskami. Maksymalna moc wyjściowa 12,6W/25,2W.

Sterownik do zarządzania barwą światła, emitowaną przez diody mocy typu Power LED. Urządzenie występuje w komplecie z pilotem zdalnego sterowania, za pomocą którego możliwy jest wybór jednego z 8 kolorów statycznych lub jednego z 6 programów dynamicznych. Dodatkowe funkcje pilota pozwalają na zmianę natężenia światła koloru statycznego lub zmianę prędkości programu dynamicznego. Sterownik obsługuje maksymalnie 3 diody RGB 3 x 1 W, przy zasilaniu 12V, lub 7 diod RGB 3 x 1 W, przy zasilaniu 24V. W przypadku wystąpienia potrzeby zastosowania większej ilości diod mocy, zestaw oświetleniowy należy rozszerzyć o wzmacniacze sygnału RGB. Komunikacja między sterownikiem a pilotem odbywa się za pomocą fal radiowych RF, co pozwala na niezakłóconą pracę wielu urządzeń w jednym pomieszczeniu. Efektywny zasięg pilota, na otwartej przestrzeni, wynosi do 30 m. Po odłączeniu sterownika od zasilania oraz ponownym jego podłączeniu, urządzenie przywraca ostatnio używane ustawienie.


Sterowniki RGB z pilotem na podczerwień to urządzenia służące do łatwego i szybkiego zarządzania barwą i natężeniem światła. Komunikacja między sterownikiem a pilotem odbywa się za pomocą fal podczerwonych IR, takie rozwiązanie umożliwia obsługę kilku identycznych urządzeń jednym pilotem. Fabrycznie zaprogramowane funkcje i tryby pozwalają m.in. na zdalne: włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie i rozjaśnianie kolorów statycznych, przełączanie programów dynamicznej zmiany koloru wraz z regulacją ich prędkości.

P A R A M E T R Y :
Wymiary obudowy
130x64x24 mm
Napięcie
12-24V
Ilość kanałów wyjściowych3
Temperatura pracy
od -20 do +50 st. C
Wymiary pilota85x64x24 mm
Ilość przycisków na pilocie
20
Zasięg10-20M

 

Czas realizacji zamówienia wynosi 1 - 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym
lub złożenia zamówienia za pobraniem.

5 other products in the same category

-->
insta

@ledart.net.pl

Oświetlenie to nasza pasja! 😍 Tworzymy, produkujemy, montujemy, pomagamy w aranżacji i radzimy w sprawach technicznych #zmieniamyświatłopogląd 😎