PRO-3528-IP65-600-WW
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
19,90 zł tax incl.
26,10 zł tax incl.
-6,20 zł
Delivery time: 1 - 3 days.
| Voltage | 12 V |
| Width | 10 mm |
| Length | 1 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Deklaracja zgodności | CE RoHS |
| Guarantee | 3 lata |
| Wattage | 9.6 W |
| Light color | Biała Ciepła ~ 3000 K |
| Lumens | 570 lm /m |
| Number of LED | 120 LED/m |
| Rodzaj diod | 3528 |
| Max. długość w 1 odcinku | 5 m |