MPV-15-12
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
39,90 zł tax incl.
Wysyłka do 24h!
| Voltage | 12V |
| Width | 35.5 mm |
| Length | 103 mm |
| Material | Plastic |
| Height | 16 mm |
| Moc (W) | 15 |
| Protection Rating | IP20 |
| Deklaracja zgodności | CE |
| Guarantee | 5 years |