MPH-60-12
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
55,00 zł tax incl.
The delivery time is 1 to 3 business days.
| Voltage | 12V |
| Width | 35 mm |
| Length | 202 mm |
| Material | Aluminium (obudowa hermetyczna) |
| Height | 25 mm |
| Moc (W) | 60 |
| Protection Rating | IP67 |
| Deklaracja zgodności | CE |
| Guarantee | 2 lata |