IL-20-12-MC
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
39,90 zł tax incl.
| Voltage | 12V |
| Material | Aluminium (obudowa hermetyczna) |
| Height | 25 mm |
| Diameter | 57 mm |
| Moc (W) | 20 |
| Protection Rating | IP67 |
| Deklaracja zgodności | CE |
| Guarantee | 2 lata |
| Długość przewodów | 120 mm |