GL 11204
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
257,07 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Voltage | 230 V |
| Color | Dark grey |
| Height | 50 cm |
| Diameter | 12,5 cm |
| Guarantee | 24 months |
| IP protection | IP54 |
| Source of light | GX53 CFL max 11W / GX53 LED |
| Lamp holder's material | Aluminium |
| Light source included | No |
| Certificate | RoHs, CE |