SM-K 5002/1/KW
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
308,73 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Voltage | 230 V |
| Width | 18.5 cm |
| Color | Black / patinas (brass, copper, silver, green, antique) |
| Height | 156 cm |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | Max 60 W |
| IP protection | IP43 |
| Source of light | LED bulb E27 (not included) |
| Depth | 18.5 cm |
| Certificate | CE |