K 4011/1/TD
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date: 2000-10-10
195,57 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Voltage | 230 V |
| Color | Black / patinas (brass, copper, silver, green, antique) |
| Height | 41 cm |
| Diameter | 20 cm |
| Guarantee | 24 months |
| Wattage | Max 60 W |
| IP protection | IP23 |
| Source of light | LED bulb E27 (not included) |
| Lamp holder's material | Aluminium |
| Lampshade's material | White polycarbonate |
| Certificate | CE |
Garden pole light from the Cordoba outdoor lighting series is a classic outdoor lamp that blends well with gardens with a classic and simple arrangement. The standing lamp is available in various sizes and colors to best match the garden lighting to your needs. The product is weather-resistant because it is made of durable, powder-coated aluminum and a white polycarbonate diffuser.
The lead time is 1-3 business days from recording payment to our account.