M1458 DG
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
143,91 zł tax incl.
The lead time is 1-3 business days.
| Width | 8.7 cm |
| Color | Dark grey |
| Height | 9.5 cm |
| Guarantee | 24 months |
| Supply voltage | 230V |
| Wattage | max 35 W |
| IP protection | IP54 |
| Source of light | LED bulb GU10 (not included) |
| Light color | not applicable |
| Lumens | not applicable |
| Depth | 8.7 cm |
| Lamp holder's material | Aluminum casting |
| Lampshade's material | Transparent glass |
| Certyfikat | CE |
The Adela square garden lamp is a product that draws geometric eyesight with its form and deep color. Perfect for a modern garden becoming its decoration. A garden lamp can be placed on the balcony, terrace or gazebo. High quality of workmanship and the use of durable and solid materials guarantee long-term use and satisfaction with the purchase.
The lamp has no integrated light, allowing you to adjust the power and color of light to individual needs.