6725 D
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
277,98 zł tax incl.
Czas realizacji do 3 dni roboczych.
| Width | 15 cm |
| Material | Odlew aluminiowy - Stal nierdzewna - Szkło hartowane - Poliwęglan |
| Color | Srebrny |
| Height | 17,5 cm |
| Protection Rating | IP67 |
| Supply voltage | 230V |
| Wattage | max. 50W |
| Source of light | LED bulb GU10 (not included) |
| Depth | 15 cm |