099513
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
45,00 zł tax incl.
55,44 zł tax incl.
-10,44 zł
24h delivery!
| Protection Rating | IP20 |
| Guarantee | 2 lata |
| Supply voltage | 230V |
| Certyfikaty | CE |
| Zakres regulacji | czas działania - natężenie oświetlenia - czułość detekcji |
| Kąt detekcji | 360° |
| Zasięg detekcji | 10 m |
| Obciążenie | Max. 1200 W |
| Zakres natężenia światła | 3-2000 lux |
| Work time | min. 10 s +-3 s; max. 15 min +-2 min |
| Wykrywana prędkość ruchu | 0.6 – 1.5 m/s |
| Pobór mocy | 0.9 W (podczas pracy) |