PRO-B-2835-IP65-600-NW
New product
Warning: Last items in stock!
Availability date:
23,90 zł tax incl.
Czas realizacji 24h!
| Voltage | 12 V |
| Width | 8 mm |
| Length | 1 m |
| Protection Rating | IP65 |
| Deklaracja zgodności | CE RoHS |
| Guarantee | 2 lata |
| Wattage | 12 W |
| Light color | Biała Neutralna ~ 4500 K |
| Lumens | 1020 lm /m |
| Number of LED | 120 LED/m |
| Rodzaj diod | 2835 |
| Max. długość w 1 odcinku | 5 m |